YOOKIDOO Skládácí květina Yookidoo

YOOKIDOO Skládácí květina

6490 CZK Kč

Jedinečná nabídka, YOOKIDOO Skládácí květina od oblíbené značky Yookidoo - tento hit snadno najdete extra výhodně za 649 Kč0 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 020373401129
Do obchodu

Popis

Yookidoo

Vaše možnosti obohacující YOOKIDOO Skládácí květina oblíbené značky Yookidoo - toto zboží si můžete opatřit za výhodnou cenu 649 Kč0 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Poutavé a zábavné stavění komínu ve tvaru květiny. Pomocí pěti velkých stohovacích kusů se staví květina na sebe. Po vhození chrastících míčků do květiny se začnou pohybovat jednotlivé lístky. Když narazí míček na dno květiny, začne hrát zábavná melodie a míček vyběhne ven. Každý díl květiny má různé aktivity (otáčení a pohybování), které jsou určeny k jejich prozkoumávání a zdokonalují tak pohybové dovednosti dítěte. Květina má lístky z různých druhů textilií, které napomáhají malému dítěti rozvíjet hmat. Rozměr balení a specifikace: Základní jednotka – 3 stohovací díly – vrchní díl květiny – 3 chrastící míčky Požadované baterie: 3 × 1,5 V AA Rozměr balení: 250 × 130 × 450 mm Doporučený věk: Od 6 měsíců

Parametry produktu YOOKIDOO Skládácí květina

  • Název: YOOKIDOO Skládácí květina
  • Cena: 649 Kč0 CZK
  • Výrobce: Yookidoo
  • EAN: 020373401129
  • Barva: mix barev
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce