YOOKIDOO Moje první zrcátko - Pejsek Yookidoo

YOOKIDOO Moje první zrcátko - Pejsek

2690 CZK Kč

Špičkové zboží, YOOKIDOO Moje první zrcátko - Pejsek co odebíráme od výrobce Yookidoo - tento hit získáte v akci za 269 Kč0 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 7290107721431
Do obchodu

Popis

Yookidoo

V akci je právě teď YOOKIDOO Moje první zrcátko - Pejsek co odebíráme od výrobce Yookidoo - tento hit můžete získat extra výhodně za 269 Kč0 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Velké bezpečné zrcátko s mnoha funkcemi. Na zadní straně zrcátka je umístěno kousátko sloužící také jako stojánek. Ukrytá kulička vyvolává chrastící zvuk. Zvířátko je vyrobeno z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Součástí zrcátka je klip pro jednoduché připevnění k postýlce, kočárku či autosedačce. Vlastnosti: Velké a robustní dětské zrcátko s mnoha funkcemi Pejsek s různými druhy textur Na zadní straně zrcátka je měkké kousátko Skrytá kulička vydávající zvuk rolničky Velký klip pro snadné připojení k postýlce, kočárku či autosedačce Díky stojánku stojí vzpřímeně a je proto ideální pro hraní na bříšku Udržuje pozornost dítěte Vývojové výhody: Zlepšuje vizuální zaměření, ostrost zraku a prostorové vnímání. Různé struktury látek nabízejí hmatový zážitek a podporují smyslový rozvoj. Pokud dítě sleduje svůj obraz na bříšku, dochází k posilování ramen a horní části těla. Díky chrastítku dítě poznává vztah příčina-následek a rozvíjí hrubou motoriku. Tip na hraní: Položte zrcadlo opřené o stojánek na podlahu nebo hrací deku, když je dítě na bříšku. Po chvíli dítě začne zvedat hlavu a bude se chtít do zrcadla podívat na svůj obraz, čímž dochází k podpoře koordinace očí a rukou a k posílení ramen a horní části těla. Rozměry: Velikost: 210 × 250 × 50 mm Průměr zrcátka: 120 mm

Parametry produktu YOOKIDOO Moje první zrcátko - Pejsek

  • Název: YOOKIDOO Moje první zrcátko - Pejsek
  • Cena: 269 Kč0 CZK
  • Výrobce: Yookidoo
  • EAN: 7290107721431
  • Barva:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce