YOOKIDOO Moje první zrcátko - Kravička Yookidoo

YOOKIDOO Moje první zrcátko - Kravička

2490 CZK Kč

Unikátní YOOKIDOO Moje první zrcátko - Kravička se známou značkou Yookidoo - tento produkt dodáváme v perfektní akci za 249 Kč0 CZK. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 7290107721448
Do obchodu

Popis

Yookidoo

Jasný hit, YOOKIDOO Moje první zrcátko - Kravička co nám dodává Yookidoo - tento artikl objednávejte ve slevové akci za 249 Kč0 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Velké bezpečné zrcátko s mnoha funkcemi. Na zadní straně zrcátka je umístěno kousátko sloužící také jako stojánek. Ukrytá kulička vyvolává chrastící zvuk. Zvířátko je vyrobeno z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Součástí zrcátka je klip pro jednoduché připevnění k postýlce, kočárku či autosedačce. Vlastnosti: Velké a robustní dětské zrcátko s mnoha funkcemi Kravička s různými druhy textur Na zadní straně zrcátka je měkké kousátko Skrytá kulička vydávající zvuk rolničky Velký klip pro snadné připojení k postýlce, kočárku či autosedačce Díky stojánku stojí vzpřímeně a je proto ideální pro hraní na bříšku Udržuje pozornost dítěte Vývojové výhody: Zlepšuje vizuální zaměření, ostrost zraku a prostorové vnímání. Různé struktury látek nabízejí hmatový zážitek a podporují smyslový rozvoj. Pokud dítě sleduje svůj obraz na bříšku, dochází k posilování ramen a horní části těla. Díky chrastítku dítě poznává vztah příčina-následek a rozvíjí hrubou motoriku. Tip na hraní: Položte zrcadlo opřené o stojánek na podlahu nebo hrací deku, když je dítě na bříšku. Po chvíli dítě začne zvedat hlavu a bude se chtít do zrcadla podívat na svůj obraz, čímž dochází k podpoře koordinace očí a rukou a k posílení ramen a horní části těla. Rozměry: Velikost: 210 × 250 × 50 mm Průměr zrcátka: 120 mm

Parametry produktu YOOKIDOO Moje první zrcátko - Kravička

  • Název: YOOKIDOO Moje první zrcátko - Kravička
  • Cena: 249 Kč0 CZK
  • Výrobce: Yookidoo
  • EAN: 7290107721448
  • Barva:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce