YOOKIDOO Kreativní plavací kachna - Hasič Yookidoo

YOOKIDOO Kreativní plavací kachna - Hasič

7990 CZK Kč

Tradiční bestseller, YOOKIDOO Kreativní plavací kachna - Hasič od top značky Yookidoo - tento produkt koupíte s extra slevou za 799 Kč0 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 7290107721721
Do obchodu

Popis

Yookidoo

Ve slevě je YOOKIDOO Kreativní plavací kachna - Hasič od populární značky Yookidoo - tento hit získáte extra výhodně za 799 Kč0 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Sestavte si svoji vlastní kachnu s bateriovým pohonem, která bude plavat ve vaně. Pomocí rozsáhlých zábavných doplňků je možné kachnu vytvořit v různých motivech. Dítě si tak může kachnu upravit podle své vlastní fantazie. Vodní dělo chrlí proud vody a je určeno pro ovládání směru plavby samotné kachny. Stačí jednoduše natočit vodním dělem a kachna začne měnit svůj směr. Součástí kreativní plavací kachny je nádobka s přísavkou, která je určena pro jednoduché a rychlé uložení kachny se všemi jejími doplňky. Hlavní funkce Bateriová kachna, která plave ve vaně! 15 doplňků umožňuje vytvářet různé kachní motivy. Vodní dělo neustále chrlí vodu kolem! Otáčením vodního děla se mění plavební směr kachny! Nádobka s přísavkou a odtokovými otvory se připevňuje na vanu, což umožňuje snadné skladování kachny a kompletního příslušenství. Snadno ovladatelné tlačítko zapnutí/vypnutí na přední straně kachny. Přínosy pro vývoj dítěte Podporuje jemné motorické dovednosti. Podporuje nápaditou hru. Podporuje společenskou a interaktivní hru. Tipy pro hry Pro aktivaci kachny stiskněte tlačítko na přední straně. Všimněte si, že když voda stříká z děla přímo dozadu, kachna plave rovně dopředu. Když se dělem otáčí do stran, kachna se otáčí ve vodě. Různé otočení děla kachny ovlivní její plavání. Vytvářejte různé motivy kachny vložením příslušných doplňků do jednotlivých otvorů. Doporučený věk: od 24 měsíců Obsah balení Bateriová kachna 15 doplňků pro vytváření různých motivů 1× nádobka s přísavkou. Nové magnetické čerpadlo – odolnější proti vodnímu kameni (dostupné pouze v CZ a SK distribuci) Vyžaduje údržbu čerpadla hračky. Patentově chráněno!

Parametry produktu YOOKIDOO Kreativní plavací kachna - Hasič

  • Název: YOOKIDOO Kreativní plavací kachna - Hasič
  • Cena: 799 Kč0 CZK
  • Výrobce: Yookidoo
  • EAN: 7290107721721
  • Barva: bílá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce