WOODY Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra

WOODY Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1

6690 CZK Kč

Výjimečné zboží, WOODY Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1 co odebíráme od výrobce Woody - toto zboží zakoupíte za téměř velkoobchodní cenu 669 Kč0 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8591864912308
Do obchodu

Popis

Woody

Produkt osvědčený zákazníky, WOODY Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1 populárního výrobce Woody - tento produkt máte za pár kliknutí při časově omezené akci za 669 Kč0 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit vnímat dítě naši republiku jako stát, který je plný zajímavostí. Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit jejich hlavní města. Na podkladové desce jsou rovněž zakresleny řeky a pohoří. Dítě přikládá dílky znázorňující jednotlivé okresy na podkladovou magnetickou plochu. Hranice jednotlivých okresů jsou vyznačeny tenkou červenou linkou, podle které dítě jednoduše určí, kam který dílek patří. Později už bezpečně ví a osvojí si znalost, kde se jednotlivé okresy nacházejí, s kterými sousedí atd… Díky obrázkům umístěným na každém dílku si děti ihned uvědomí, co je pro každý okres charakteristické, co se kde pěstuje, vyrábí, těží, kde jaká zvířata žijí, event., kde se jaká stavba, budova, hrad či zámek nachází. S kompletně poskládanou mapou si pak s rodiči nebo kamarády zahrají hru, která bystří smysly a trénuje postřeh. Design a kresby pocházejí od českých návrhářů. Vlastnosti: Věk: 3+ Rozměr: 77 × 47 × 0,5 cm.

Parametry produktu WOODY Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1

  • Název: WOODY Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1
  • Cena: 669 Kč0 CZK
  • Výrobce: Woody
  • EAN: 8591864912308
  • Barva: mix barev
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce