SUAVINEX Druhá lahvička s oušky Booo Nerozlitná savička 270 ml (+4m) – modrá Suavinex

SUAVINEX Druhá lahvička s oušky Booo Nerozlitná savička 270 ml (+4m) – modrá

3090 CZK Kč

Váš oblíbený produkt, SUAVINEX Druhá lahvička s oušky Booo Nerozlitná savička 270 ml (+4m) – modrá od známého výrobce Suavinex - tento produkt obchodujeme ve výhodné akci za 309 Kč0 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8426420040273
Do obchodu

Popis

Suavinex

Jasný hit, SUAVINEX Druhá lahvička s oušky Booo Nerozlitná savička 270 ml (+4m) – modrá od firmy Suavinex - toto zboží si můžete opatřit za jedinečnou cenu 309 Kč0 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Druhá láhev s oušky s nerozlitnou savičkou. Usnadňují přechod z kojenecké láhve na pití z hrníčku či sklenice. Silikonové pítko je měkké a materiálově shodné se savičkami kojeneckých lahví. Proto ho Vaše děti přijmou rychleji, něž běžná tvrdá pítka. Druhá láhev má ergonomický tvar a držadla vhodná pro drobné dětské ruce, které umožní její snadné uchopení. Netekoucí savička zabraňuje vytékání tekutiny z lahvičky. Na Druhou láhev následně navazuje dle věku dítěte Třetí láhev a předchází První značky Suavinex dle věku dítěte. Objevte First, Second a Third … tří fázový evoluční systém krmení a pohodlný přechod z kojenecké láhve. Vyrobeno v rámci EU. Specifikace: Balení: 1 ks. Materiál savičky: silikon. Doporučený věk: +4 měsíců. Objem: 270ml. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Parametry produktu SUAVINEX Druhá lahvička s oušky Booo Nerozlitná savička 270 ml (+4m) – modrá

  • Název: SUAVINEX Druhá lahvička s oušky Booo Nerozlitná savička 270 ml (+4m) – modrá
  • Cena: 309 Kč0 CZK
  • Výrobce: Suavinex
  • EAN: 8426420040273
  • Barva: modrá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce