Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 6-18 m. chlapec

Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 6-18 m. chlapec, 2 ks

1990 CZK Kč

Vaše oblíbené zboží, Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 6-18 m. chlapec, 2 ks od značky Philips Avent - tento artikl nakupujte za výhodnou cenu 199 Kč0 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8710103901808
Do obchodu

Popis

Philips Avent

Jakostní Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 6-18 m. chlapec, 2 ks od top značky Philips Avent - tento produkt dodáváme s výjimečnou slevou za 199 Kč0 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny. Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Nová šidítka ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Byla navržena pro maximální pohodlí dítěte. 6 – 18 měsíců silikonové bez BPA nočný čas – kryt v noci svítí Vlastnosti: Kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat. Sterilizační/tran­sportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou. Vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami. Podívejte se na video:

Parametry produktu Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 6-18 m. chlapec, 2 ks

  • Název: Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 6-18 m. chlapec, 2 ks
  • Cena: 199 Kč0 CZK
  • Výrobce: Philips Avent
  • EAN: 8710103901808
  • Barva:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce