Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 0-6 m. dívka

Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 0-6 m. dívka, 2 ks

1990 CZK Kč

Jakostní Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 0-6 m. dívka, 2 ks od originálního výrobce Philips Avent - tento artikl pořizujte za hustou cenu 199 Kč0 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8710103901761
Do obchodu

Popis

Philips Avent

Výjimečné zboží, Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 0-6 m. dívka, 2 ks s proslulou značkou Philips Avent - tento produkt dodáváme v neopakovatelné akci za 199 Kč0 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny. Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Nová šidítka ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Byla navržena pro maximální pohodlí dítěte. 0 – 6 měsíců silikonové bez BPA nočný čas – kryt v noci svítí Vlastnosti: Kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat. Sterilizační/tran­sportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou. Vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami. Podívejte se na video:

Parametry produktu Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 0-6 m. dívka, 2 ks

  • Název: Philips AVENT Šidítko Ultra air noční 0-6 m. dívka, 2 ks
  • Cena: 199 Kč0 CZK
  • Výrobce: Philips Avent
  • EAN: 8710103901761
  • Barva:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce