Philips AVENT Šidítko Ultra air 18+ m. chlapec (koala)

Philips AVENT Šidítko Ultra air 18+ m. chlapec (koala), 2 ks

1690 CZK Kč

Perfektní Philips AVENT Šidítko Ultra air 18+ m. chlapec (koala), 2 ks od originálního výrobce Philips Avent - toto zboží si můžete zakoupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 169 Kč0 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8710103896142
Do obchodu

Popis

Philips Avent

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Philips AVENT Šidítko Ultra air 18+ m. chlapec (koala), 2 ks od top výrobce Philips Avent - tento hit můžete získat v časové omezené slevě za 169 Kč0 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset korun českých nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nic navíc!

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny. Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Nová šidítka ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Byla navržena pro maximální pohodlí dítěte. 18+ měsíců silikonové bez BPA Vlastnosti: Kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat. Sterilizační/tran­sportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou. Vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami. Podívejte se na video:

Parametry produktu Philips AVENT Šidítko Ultra air 18+ m. chlapec (koala), 2 ks

  • Název: Philips AVENT Šidítko Ultra air 18+ m. chlapec (koala), 2 ks
  • Cena: 169 Kč0 CZK
  • Výrobce: Philips Avent
  • EAN: 8710103896142
  • Barva: zelená
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce