Philips AVENT Šidítko Pohádka 6-18 m dívka

Philips AVENT Šidítko Pohádka 6-18 m dívka, 2 ks

1590 CZK Kč

V akci je Philips AVENT Šidítko Pohádka 6-18 m dívka, 2 ks co odebíráme od výrobce Philips Avent - toto zboží si můžete opatřit levně za 159 Kč0 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než patnátset korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8710103851790
Do obchodu

Popis

Philips Avent

Tohle si zamilujete: Philips AVENT Šidítko Pohádka 6-18 m dívka, 2 ks co nám dodává Philips Avent - toto zboží zakoupíte s úžasnou cenovkou 159 Kč0 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Šidítko Avent s motivem pohádky: věk 6 – 18 měsíců silikonové symetrické bez BPA 2 kusy v balení Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte i v případě, když se šidítko v ústech dítěte otočí. Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.

Parametry produktu Philips AVENT Šidítko Pohádka 6-18 m dívka, 2 ks

  • Název: Philips AVENT Šidítko Pohádka 6-18 m dívka, 2 ks
  • Cena: 159 Kč0 CZK
  • Výrobce: Philips Avent
  • EAN: 8710103851790
  • Barva: mix barev
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce