Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok

Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok, 2 ks

1690 CZK Kč

Vaše oblíbené zboží, Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok, 2 ks co nám dodává Philips Avent - tento artikl čeká na vás za bombastickou cenu 169 Kč0 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8710103580942
Do obchodu

Popis

Philips Avent

Spokojenost přinášející Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok, 2 ks značky Philips Avent - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 169 Kč0 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Dudlíky AVENT jsou vyráběny z měkkého a tenkého silikonu. Žebrování je prodlouženo a dudlík je o něco celkově vyšší. Těsnící lem je snížen. Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví. Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky. střední průtok 3 m+ Dudlík na láhev AVENTse středním průtokem. Pro děti od 3 měsíců.

Parametry produktu Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok, 2 ks

  • Název: Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok, 2 ks
  • Cena: 169 Kč0 CZK
  • Výrobce: Philips Avent
  • EAN: 8710103580942
  • Barva: bílá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce