NUTRILON 2 Omneo Comfort (400 g) 6+ speciální pokračovací kojenecké mléko Nutrilon

NUTRILON 2 Omneo Comfort (400 g) 6+ speciální pokračovací kojenecké mléko

2490 CZK Kč

Dnes je tady pro vás NUTRILON 2 Omneo Comfort (400 g) 6+ speciální pokračovací kojenecké mléko co bereme od značky Nutrilon - tento produkt prodáváme téměř zdarma za 249 Kč0 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8712400735605
Do obchodu

Popis

Nutrilon

Špičkové zboží, NUTRILON 2 Omneo Comfort (400 g) 6+ speciální pokračovací kojenecké mléko od značky Nutrilon - tento produkt máte za pár kliknutí v bombastické akci za 249 Kč0 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Nutrilon 2 Omneo Comfort speciální pokračovací mléko je určeno dětem od uk. 6. měsíce při zácpě (např. po přechodu z mateřského mléka na kojeneckou mléčnou výživu nebo při zavádění příkrmů) a drobných zažívacích potížích. Potravina pro zvláštní lékařské účely na doporučení lékaře Charakteristika: Směs tuků s betapalmitátem – obsahuje unikátní směs tuků s betapalmitátem, která zmekčuje stolici Unikátní kombinace prebiotik – obsahuje klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS LCP mastné kyseliny – obsahuje LCP mastné kyseliny (mezi nimi omega 3 kyseliny), jejichž množství odpovídá doporučením předních specialistů na výživu a je v souladu s legislativou Lehčí stravitelnost – obsahuje částečně naštěpenou bílkovinu Návod k přípravě Nutrilon 2 Omneo Comfort: Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. Převařte kojeneckou vodu, nechte ji vychladnout cca na 40 °C. Vodu vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. Prášek do vody přidejte pomocí přiložené odměrky. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (min. 10 vteřin), než se prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a podávejte. Chuť je vzhledem k obsahu hydrolyzované bílkoviny mírně nahořklá.

Parametry produktu NUTRILON 2 Omneo Comfort (400 g) 6+ speciální pokračovací kojenecké mléko

  • Název: NUTRILON 2 Omneo Comfort (400 g) 6+ speciální pokračovací kojenecké mléko
  • Cena: 249 Kč0 CZK
  • Výrobce: Nutrilon
  • EAN: 8712400735605
  • Barva: modrá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce