MAM Original uklidňující dudlík 0-6 měsíců holka – náhodný motiv Mam

MAM Original uklidňující dudlík 0-6 měsíců holka – náhodný motiv

99 Kč

V akci je právě teď MAM Original uklidňující dudlík 0-6 měsíců holka – náhodný motiv od Mam - tento hit můžete pořídit s neuvěřitelnou slevou za 99 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset korun českých nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 9001616281150
Do obchodu

Popis

Mam

V akci je MAM Original uklidňující dudlík 0-6 měsíců holka – náhodný motiv od oblíbené značky Mam - toto zboží si můžete opatřit za hustou cenu 99 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

{caution: Obrázky i barvy jsou pouze ilustrativní a na samotných produktech se mohou lišit. Dodavatel design produktů stále obměňuje, a proto vám bude vybrán náhodně. Děkujeme za pochopení.} Na výběr máte motiv zvlášť vhodný pro holčičku nebo pro chlapečka. Sací reflex je u miminka velmi dobře vyvinutý. Sání mu přináší uspokojení, uvolnění a příjemné pocity. Není vhodné nutit dítěti dudlík při sebemenším zaplakání, ale pokud dítko ustavičně pláče a nemá k tomu důvod (je nakrmené, přebalené, není mu zima ani příliš teplo), je vhodné dát mu dudlík. Dítě by totiž mohlo objevit, že lze cumlat také vlastní palec, a to je zlozvyk, kterého se jen těžko zbavuje. Mam dudlíky podporují správný vývoj dásní a patra – byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty – dudlíky jsou speciálně a systematicky tvarované, dostupné v silikonu. {tip: Silikon je materiál bez chuti a zápachu, šidítka z něj vyrobená mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.} Věkové rozmezí: šidítko je vhodné pro děti od 0 do šesti měsíců. Detailní informace: Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Knoflík snadno sevřou i malé dětské prstíčky. Mam dudlík není jen ortodonticky a systematicky správně tvarován, ale především je vždy ve správné sací poloze, ať už s ním miminko v pusince otáčí nebo ne. Mam dudlíky jsou snadné na čistění – je doporučováno je před prvním použitím nechat 5 minut vyvařit nebo sterilizovat. Dudlík by měl být pravidelně umýván vodou. V případě, že se dudlík zašpiní, umývejte ho malým množstvím saponátu nebo vyvařte. {caution: Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.} Varianta kluk = barevná varianta většinou v barvě zelené, modré. Varianta holka = barevná varianta většinou v barvě růžová, fialová.

Parametry produktu MAM Original uklidňující dudlík 0-6 měsíců holka – náhodný motiv

  • Název: MAM Original uklidňující dudlík 0-6 měsíců holka – náhodný motiv
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Mam
  • EAN: 9001616281150
  • Barva: fialová
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce