LEGO® DUPLO® Zvířata světa LEGO®

LEGO® DUPLO® Zvířata světa

22990 CZK Kč

Udělejte si radost: LEGO® DUPLO® Zvířata světa od firmy LEGO® - tento hit seženete v neopakovatelné akci za 2299 Kč0 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 5702016367706
Do obchodu

Popis

LEGO®

Vynikající LEGO® DUPLO® Zvířata světa od LEGO® - tento hit získáte s extra slevou za 2299 Kč0 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Ukažte svému nejmenšímu různá zvířata a prostředí, která se na světě nacházejí! Vydejte se na safari do africké savany a hrajte si na to, že fotografujete lvy a žirafy, pozorujte roztomilá lesní zvířátka během plavby na kánoi po lesní řece, stavějte hrad z písku na tropické pláži, vyrazte sledovat velryby na jižní pól… S celou řadou fascinujících zvířat, budov, vozidel, postav a doplňků tato stavebnice poskytuje nekonečno příležitostí, jak zapojit a inspirovat vaše batole. Obsahuje 6 LEGO® DUPLO® figurek: cestovatele, pilota, tátu surfaře a jeho dítě a tátu kanoistu a jeho dítě. Zahrnuje také 15 DUPLO® zvířátek: dospělou žirafu a mládě, dospělého lva a mládě, dospělou pandu a mládě, dospělého jelena a mládě, dospělou velrybu a mládě, tučňáka, tukana, rybu, králíka a veverku. Součástí této dobrodružné sady pro batolata je také surfařská dodávka, letadlo a kánoe, a navíc 5 sestavitelných prostředí, která představují 4 jedinečné a výrazné krajiny: les, savanu, tropickou pláž a Antarktidu. Dílky doplňků zahrnují surfovací prkno, fotoaparát, cestovní kufr, lopatku a hrnek na pití. Savana měří více než 17 cm na výšku, 22 cm na šířku a 6 cm do hloubky. Chrám měří přes 20 cm na výšku, 27 cm na šířku a 9 cm do hloubky. Auto měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na délku a 6 cm na šířku. Letadlo měří přes 11 cm na výšku, 18 cm na délku a 19 cm na šířku.

Parametry produktu LEGO® DUPLO® Zvířata světa

  • Název: LEGO® DUPLO® Zvířata světa
  • Cena: 2299 Kč0 CZK
  • Výrobce: LEGO®
  • EAN: 5702016367706
  • Barva: zelená
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce