INTEX Míč nafukovací

INTEX Míč nafukovací, 51 cm 3 pruhy v sáčku

230 CZK Kč

Není proč váhat, INTEX Míč nafukovací, 51 cm 3 pruhy v sáčku co nám dodává Intex - tento hit můžete pořídit za hustou cenu 23 Kč0 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 6941057450209
Do obchodu

Popis

Intex

Top produkt, INTEX Míč nafukovací, 51 cm 3 pruhy v sáčku od kvalitní značky Intex - tento hit získáte po slevě za 23 Kč0 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí.

Plážový míč značky Intex se třemi barevnými pruhy. Užij si s nafukovacím míčem spoustu legrace a zábavy. Zahrát si můžeš s partou vodní míčové hry jako je volejbal, vybíjená nebo třeba házená. Průměr nafouknutého míče: 51 cm. Výrobky značky Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. PVC použité při výrobě neobsahuje ftaláty, které bývají jinak označovány jako „změkčovadla plastů“ a vědecky byly prokázány jejich negativní účinky na lidský organismus, hlavně u dětí.

Parametry produktu INTEX Míč nafukovací, 51 cm 3 pruhy v sáčku

  • Název: INTEX Míč nafukovací, 51 cm 3 pruhy v sáčku
  • Cena: 23 Kč0 CZK
  • Výrobce: Intex
  • EAN: 6941057450209
  • Barva: mix barev
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce