HUGGIES® Ultra Comfort Jumbo 3 (5-8 kg) Měsíční zásoba (224 ks) – jednorázové pleny Huggies

HUGGIES® Ultra Comfort Jumbo 3 (5-8 kg) Měsíční zásoba (224 ks) – jednorázové pleny

999 Kč

Zákazníky doporučované zboží, HUGGIES® Ultra Comfort Jumbo 3 (5-8 kg) Měsíční zásoba (224 ks) – jednorázové pleny originální od labelu Huggies - tento produkt objednáte extra výhodně za 999 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než patnátset korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8590000000015
Do obchodu

Popis

Huggies

Nabídka pro vás: HUGGIES® Ultra Comfort Jumbo 3 (5-8 kg) Měsíční zásoba (224 ks) – jednorázové pleny originální od labelu Huggies - toto zboží si můžete zakoupit s úžasnou cenovkou 999 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Pleny pro děti vážící 5–8 kg, rychlá absorpce vlhkosti, jedinečný pohodlný tvar, elastický pás, pružná ouška a dokonalý tvar plenky, prodyšný materiál, registrované obrázky na plenkách. Rychlá absorpce vlhkosti – Huggies® Ultra Comfort plenky dokonale a velmi rychle absorbují vlhkost, kterou uzamknou uvnitř plenky. Jedinečný pohodlný tvar – Tvar plenek je navržen tak, aby se dítě mohlo svobodně a pohodlně pohybovat a plenka zůstala na svém místě. Elastický pás – pružná ouška a dokonalý tvar plenky zajistí, že plenka přiléhá k tělu, jemně jej obepíná a vše zůstane tam, kde má. Prodyšný materiál – Huggies® Ultra Comfort plenky dýchají, proto je dětská pokožka v suchém a přirozeném prostředí. Registrované obrázky na plenkách – design obrázků na plenkách vyvinutý cíleně pro plenky Huggies® Ultra Comfort. Balení: 4 × 56 ks

Parametry produktu HUGGIES® Ultra Comfort Jumbo 3 (5-8 kg) Měsíční zásoba (224 ks) – jednorázové pleny

  • Název: HUGGIES® Ultra Comfort Jumbo 3 (5-8 kg) Měsíční zásoba (224 ks) – jednorázové pleny
  • Cena: 999 Kč
  • Výrobce: Huggies
  • EAN: 8590000000015
  • Barva: modrá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce