HUGGIES Elite Soft 4 (132 ks) měsíční balení - jednorázové pleny Huggies

HUGGIES Elite Soft 4 (132 ks) měsíční balení - jednorázové pleny

998 Kč

Top produkt, HUGGIES Elite Soft 4 (132 ks) měsíční balení - jednorázové pleny co bereme od značky Huggies - tento hit získáte výhodně za 998 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8590000000015
Do obchodu

Popis

Huggies

Exkluzivní HUGGIES Elite Soft 4 (132 ks) měsíční balení - jednorázové pleny od populární značky Huggies - toto zboží si můžete opatřit s úžasnou cenovkou 998 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Prémiové jednorázové pleny Huggies Elite Soft jsou nejjemnější a nejměkčí pleny pod značkou Huggies. Měkké polštářky, které přicházejí do bezprostředního kontaktu s dětskou pokožkou vytvářejí jemnou bariéru mezi pokožkou a tekutou stolicí. Unikátní vrstva Soft Absorb vstřebá tekutinu ve chvilce a i díky tomu zůstane dětský zadeček v suchu. Před protečením v oblasti zad chrání speciální zádová kapsa. Navíc materiál, z kterého jsou pleny vyrobeny, umožňuje pokožce dýchat. Pro děti vážící 8–14 kg.

Parametry produktu HUGGIES Elite Soft 4 (132 ks) měsíční balení - jednorázové pleny

  • Název: HUGGIES Elite Soft 4 (132 ks) měsíční balení - jednorázové pleny
  • Cena: 998 Kč
  • Výrobce: Huggies
  • EAN: 8590000000015
  • Barva: béžová
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce