HIPP 2 BIO Combiotik (600 g) - pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP

HIPP 2 BIO Combiotik (600 g) - pokračovací mléčná kojenecká výživa

3190 CZK Kč

Váš oblíbený produkt, HIPP 2 BIO Combiotik (600 g) - pokračovací mléčná kojenecká výživa co odebíráme od výrobce HiPP - tento artikl objednávejte za bombastickou cenu 319 Kč0 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 9062300128175
Do obchodu

Popis

HiPP

Velmi žádaný produkt, HIPP 2 BIO Combiotik (600 g) - pokračovací mléčná kojenecká výživa od firmy HiPP - toto zboží si můžete nechat doručit s VIP slevou pro každého za 319 Kč0 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

HiPP 2 BIO Combiotik je mléčná kojenecká výživa, která je inspirována přírodou a je vhodná od ukončeného 6. měsíce. Tento výrobek byl vyvinut, aby co nejvěrněji kopíroval, a tím i nahrazoval mateřské mléko. Pomáhá k vývoji mozku, nervových buněk, zraku a podporuje zdravou střední mikroflóru. Při přechodu na HiPP 2 BIO Combiotik se může změnit konzistence stolice díky obsahu prebiotické vlákniny (GOS) – stolice může mít měkčí konzistenci podobně jako u kojeného dítěte. Obsahuje: PRAEBIOTIK – vláknina GOS – galaktooligosacha­ridy získané z laktózy PROBIOTIK – přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce Omega-3 – esenciální omega-3 – mastné kyseliny, které jsou obzvláště důležité, protože jsou potřeba pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte vitamíny A, C, D – pro podporu imunitního systému obsahuje pouze laktózu a je svým složením ideální pro období přikrmovaní bez lepku v BIO kvalitě Návod k přípravě: Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte – např. nárůst nežádoucích bakteriálních zárodků. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při max. 25 °C a zamezte kolísání teplot. Výrobek spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!). Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na cca 40 °C – 50 °C. 2/3 připravené vody nalijeme do láhve. Odměrku lehce naplníme výrobkem a opačnou stranou nože zarovnáme. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C). Teplotu prověříme. Složení: odstředěné mléko, laktóza, rostlinné oleje, palmový olej, řepkový olej, slunečnicový olej, sušená mléčná syrovátka, vláknina (galaktooligo­sacharidy z laktózy), uhličitan vápenatý, vitamín C, chlorid draselný, L-tryptophan, chlorid vápenatý, síran železnatý, stabilizátor, kyselina mléčná, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®1), vitamín E, vitamín A, niacin, oxid zinečnatý, kyselina pantothenová, síran měďnatý, vitamín K, vitamín B1, vitamín B6, síran mangánatý, kyselina listová, biotín, jodičnan draselný, vitamín B2, selenan sodný, vitamín D, vitamín B12 O značce HiPP >>

Parametry produktu HIPP 2 BIO Combiotik (600 g) - pokračovací mléčná kojenecká výživa

  • Název: HIPP 2 BIO Combiotik (600 g) - pokračovací mléčná kojenecká výživa
  • Cena: 319 Kč0 CZK
  • Výrobce: HiPP
  • EAN: 9062300128175
  • Barva: bílá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce