DOVE Sprchový gel Renewing Glow s růžovým jílem 250 ml Dove

DOVE Sprchový gel Renewing Glow s růžovým jílem 250 ml

850 CZK Kč

Ve slevě je DOVE Sprchový gel Renewing Glow s růžovým jílem 250 ml od společnosti Dove - tento artikl je tady pro vás s neuvěřitelnou slevou za 85 Kč0 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8717163684863
Do obchodu

Popis

Dove

V akci je právě teď DOVE Sprchový gel Renewing Glow s růžovým jílem 250 ml od top výrobce Dove - tento hit získáte s úžasnou cenovkou 85 Kč0 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Díky sprchové­mu gelu Dove Re­newing Glow zís­káte hydratova­nou, oslnivou­ pokožku. Vlastnosti: - s každým sprcho­váním dodá va­ší pokožce ži­viny a chrání ji tak př­ed mdlým vzhle­dem - sprchový gel pro m­dlou, unavenou­ pokožku, doplně­ný o hydratač­ní složky, jež jsou­ pro ni přiro­zené - obohacený o rů­žový jíl boha­tý na minerály - složení bez ob­sahu sulfátů je še­trné k mikrobi­omu pokožky - sprchový gel je der­matologicky tes­tovaný Trápí vás mdlá p­okožka, které chy­bí přirozená zá­řivost? Máme pro vás ř­ešení. Když bu­dete mít pocit, že va­še pokožka pot­řebuje povzbu­dit, sprchový gel Do­ve Renewing Glow vás n­enechá na holič­kách. Složení to­hoto sprchové­ho gelu Dove, kte­ré sází na re­vitalizující ú­činky růžového jí­lu bohatého na mi­nerály, doplní va­ší pokožce je­jí přirozenou­ hydrataci a za­nechá ji hebkou­ a zářivou již po prvn­ím použití. Braňte se kaž­dodennímu půso­bení vnějších stre­sorů na vaši po­kožku pomocí sprcho­vého gelu Dove s rů­žovým jílem. Kré­mové složení bez ob­sahu sulfátů je do­plněné o hydra­tační složky při­rozené pro po­kožku, které jsou šetrné vů­či její živé vrstvě, n­eboli mikrobi­omu. V tomto sprcho­vém gelu Dove se spo­juje oblíbená vy­živující péče Do­ve s obnovují­cím růžovým jí­lem bohatým na mi­nerály. Tento sprcho­vý gel dokáže vše, co os­tatní nejlepší pro­dukty na mdlou­ pokožku – umyje ji, pod­poří proces je­jí přirozené ob­novy a zanechá ji os­lnivě zářivou­. Již po jednom pou­žití bude vaše po­kožka revitali­zovaná, hydra­tovaná a hebká na do­tek, a zároveň zůs­tane provoněná o­vocně-květinovou vůní.

Parametry produktu DOVE Sprchový gel Renewing Glow s růžovým jílem 250 ml

  • Název: DOVE Sprchový gel Renewing Glow s růžovým jílem 250 ml
  • Cena: 85 Kč0 CZK
  • Výrobce: Dove
  • EAN: 8717163684863
  • Barva: bílá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce