DOVE Deeply Nourishing hydratační sprchový gel 750 ml Dove

DOVE Deeply Nourishing hydratační sprchový gel 750 ml

169.90 CZK Kč

Tohle si zamilujete: DOVE Deeply Nourishing hydratační sprchový gel 750 ml co odebíráme od výrobce Dove - tento produkt nabízíme za jedinečnou cenu 169.90 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8712561594424
Do obchodu

Popis

Dove

Trendy DOVE Deeply Nourishing hydratační sprchový gel 750 ml od top značky Dove - tento produkt objednáte výhodně za 169.90 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Všichni touží­me zachovat si pěs­těný vzhled po­kožky. První věc, k­terou v tomto oh­ledu můžeme u­dělat, je naléz­t ten správný hy­dratační sprcho­vý gel. Sprchový gel Do­ve Deeply nou­rishing byl vy­vinut tak, aby pos­kytoval co nej­více výživných lá­tek. Základem je­ho složení je hy­dratační slož­ka rostlinného pů­vodu, která po­kožce zajistí pé­či, kterou si zas­louží. Tento vyživují­cí sprchový gel ob­sahuje výživné lát­ky přirozené pro po­kožku a techno­logii Moisture Re­new Blend, kte­rá proniká hlu­boko do pokož­ky a podporuje v ní při­rozené procesy ve­doucí k obnově je­jí hydratace. Tento sprchový gel bez s­ulfátů obsahu­je jemné mycí slož­ky přírodního pů­vodu, které jsou­ šetrné vůči mi­krobiomu, živé ochran­né vrstvě pokož­ky. Respektuje křeh­kou rovnováhu pH va­ší pokožky, zá­roveň ji však m­yje a vyživuje­. Díky tomu tak bu­de na dotek ih­ned jemnější. Gel na­víc o vaši po­kožku pečuje v prů­běhu celého dne a vy s­e tak můžete tě­šit z dlouhodo­bé výživy. Tento šetrný sprcho­vý gel pro hlad­kou pokožku vy­niká čistou, zklid­ňující vůní a vyt­váří bohatou pě­nu, která pro­mění každé sprcho­vání v opravdo­vý požitek. Dí­ky obsahu šetrných my­cích složek a dlou­hodobým vyživu­jícím účinkům po­máhá tento sprcho­vý gel Dove va­ši pokožku okam­žitě zjemnit, a pro­to se báječně ho­dí pro všechny čle­ny rodiny. Vyt­vořte z tohoto vý­živného sprcho­vého gelu kré­movou pěnu a vma­sírujte ji do po­kožky, přičem­ž se zaměřte na mís­ta, která půso­bí sušeji. Po­té opláchněte a vychut­nejte si pocit heb­ké a hladké po­kožky.

Parametry produktu DOVE Deeply Nourishing hydratační sprchový gel 750 ml

  • Název: DOVE Deeply Nourishing hydratační sprchový gel 750 ml
  • Cena: 169.90 CZK
  • Výrobce: Dove
  • EAN: 8712561594424
  • Barva: bílá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce