CYBEX Sirona M2 i-Size + Base M Soho Grey 2020 Cybex

CYBEX Sirona M2 i-Size + Base M Soho Grey 2020

94490 CZK Kč

No tak tohle je gól: CYBEX Sirona M2 i-Size + Base M Soho Grey 2020 od kvalitní značky Cybex - tento produkt koupíte po zlevnění za 9449 Kč0 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 4058511827889
Do obchodu

Popis

Cybex

V akci je CYBEX Sirona M2 i-Size + Base M Soho Grey 2020 od oblíbené značky Cybex - tento produkt máte po jednoduché objednávce za úžasnou cenu 9449 Kč0 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Bezpečně v pozici proti směru jízdy až do 105 cm výšky vašeho dítěte. Sirona M2 i-Size je průkopníkem nové generace dětských autosedaček – od narození až do 105 cm výšky dítěte ji lze používat v pozici proti směru jízdy a od min. 76 cm a 16 měsíců i v pozici po směru jízdy. Zatímco 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy poskytuje dodatečnou ochranu pro dítě každého věku, integrovaný L.S.P. systém a energii absorbující skořepina napomáhají chránit dítě před silami nárazu. SIRONA M2 i-SIZE (S BÁZÍ) Sirona M2 i-Size je průkopníkem nové generace dětských autosedaček – od narození až do 105 cm výšky dítěte ji lze používat v pozici proti směru jízdy a od min. 76 cm a 16 měsíců i v pozici po směru jízdy. Zatímco 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy poskytuje dodatečnou ochranu pro dítě každého věku, integrovaný L.S.P. systém a energii absorbující skořepina napomáhají chránit dítě před silami nárazu. M-Line modulární systém Lehká dětská autosedačka splňuje nejnovější bezpečnostní předpisy a společně se základnou Base M a autosedačkou Sirona M2 i-Size tvoří „rodinný systém“, nabízející jednu základnu, pro dvě autosedačky. Vlastnosti: ER-Tech (Energy Reduction Technology): snižuje zatížení krku dítěte při čelním nárazu (v pozici po směru jízdy) rostoucí ochrana: 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy, výtečná ochrana pro dítě každého věku snadný nástup a výstup: díky šikovným sponám pásů je ukládání a vyndávání dítěte z autosedačky velmi snadné integrovaný L.S.P. systém: integrované protektory lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P. System) lze vyklopit na straně dveří ve vozidle a ve velmi brzké fázi snižují sílu nárazu z boku. Integrovaný systém lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P. System) dětské autosedačky CYBEX Sirona M2 i-Size (v pozici po i proti směru jízdy) zvyšuje úroveň bezpečí při nárazu z boku. L.S.P. systém lze vyklopit a v kombinaci s protektory hlavy a ramen snižuje sílu bočního nárazu polohování jednou rukou: pro ideální nastavení polohy vsedě či vleže (5 pozic v protisměru, 3 pozici po směru jízdy) snadná instalace pomocí systému Isofix: instalace pomocí systému ISOFIX vám umožňuje snadné zajištění autosedačky v pozici po i proti směru jízdy a zaručuje zvýšenou bezpečnost. Sirona M2 i-Size je zajištěna pomocí systému ISOFIX ve vozidle bez nutnosti dalšího připevňování. Indikátor instalace navíc napomáhá zabránit nesprávnému použití poloha proti směru jízdy: až do 4 let (105 cm); volitelně i po směru jízdy (od min. 76 cm a 16 měsíců) včetně novorozenecké vložky nacvakávací systém pro změnu pozice Technické parametry: UN R129 45 – 105 cm od narození až do cca 4 let váha dítěte max 19 kg D 720 mm / Š 440 mm / V 660 mm váha bez báze: 8,3 kg váha s bází: 14 kg dostupné také se sponou SENSORSAFE autosedačku lze do automobilu instalovat pouze pomocí základny Base M s kotevními body isofix

Parametry produktu CYBEX Sirona M2 i-Size + Base M Soho Grey 2020

  • Název: CYBEX Sirona M2 i-Size + Base M Soho Grey 2020
  • Cena: 9449 Kč0 CZK
  • Výrobce: Cybex
  • EAN: 4058511827889
  • Barva: šedá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce