CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave Chicco

CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave

6990 CZK Kč

V akci je právě teď CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave od originálního výrobce Chicco - toto zboží si můžete objednat za skvělou cenu 699 Kč0 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Naplníte-li košík zbožím nad patnáctset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8058664124954
Do obchodu

Popis

Chicco

Jedinečná nabídka, CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave od top výrobce Chicco - tento artikl objednávejte s výjimečnou slevou za 699 Kč0 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Ukázalo se, že vibrace a kývavé pohyby pomáhají uklidnit neklidná miminka a jemně je uspí. Nový vibrační box od společnosti Chicco vytváří jemnou vibraci, která napodobuje kolísání a dá se snadno připevnit na všechny modely postýlek Next2Me a na Baby Hug 4v1. Vibrační box, který je ideální pro zklidnění dítěte trpící kolikami nebo na pomoc při usínání u úzkostlivých dětí, umožňuje rodičům pokračovat v práci s jinými věcmi, zatímco jejich dítě v klidu spí. Při dvou různých rychlostech lze kývavý pohyb nastavit přesně tak, jak by to bylo v případě, že by bylo dítě drženo a kolébala. Vibrační box se po 30 minutách přepne do pohotovostního režimu s postupným vypínáním, aby pomohlo dítěti spát. Vibrační box je napájen z baterie a snadno se připojuje na všechny modely Chicco Next2Me a Baby Hug 4v1. Vlastnosti: dva stupně intenzity vibrování 2 rychlosti s postupným vypínáním napodobuje houpavý pocit uklidňující vaše dítě umožňuje rodičům provádět další úkoly zatímco je dítě uklidněné snadné připojení k postýlkám Next2Me a Baby Hug 4v1 Rozměry: hloubka: 10 cm výška: 12 cm šířka: 5 cm

Parametry produktu CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave

  • Název: CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave
  • Cena: 699 Kč0 CZK
  • Výrobce: Chicco
  • EAN: 8058664124954
  • Barva: šedá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce