CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave Chicco

CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave

559 Kč

Tohle si zamilujete: CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave s jakostní značkou Chicco - tento artikl objednávejte v bombastické akci za 559 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8058664124954
Do obchodu

Popis

Chicco

Exkluzivní CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave co nám dodává Chicco - tento artikl se na vás těší v neopakovatelné akci za 559 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Ukázalo se, že vibrace a kývavé pohyby pomáhají uklidnit neklidná miminka a jemně je uspí. Nový vibrační box od společnosti Chicco vytváří jemnou vibraci, která napodobuje kolísání a dá se snadno připevnit na všechny modely postýlek Next2Me a na Baby Hug 4v1. Vibrační box, který je ideální pro zklidnění dítěte trpící kolikami nebo na pomoc při usínání u úzkostlivých dětí, umožňuje rodičům pokračovat v práci s jinými věcmi, zatímco jejich dítě v klidu spí. Při dvou různých rychlostech lze kývavý pohyb nastavit přesně tak, jak by to bylo v případě, že by bylo dítě drženo a kolébala. Vibrační box se po 30 minutách přepne do pohotovostního režimu s postupným vypínáním, aby pomohlo dítěti spát. Vibrační box je napájen z baterie a snadno se připojuje na všechny modely Chicco Next2Me a Baby Hug 4v1. Vlastnosti: dva stupně intenzity vibrování 2 rychlosti s postupným vypínáním napodobuje houpavý pocit uklidňující vaše dítě umožňuje rodičům provádět další úkoly zatímco je dítě uklidněné snadné připojení k postýlkám Next2Me a Baby Hug 4v1 Rozměry: hloubka: 10 cm výška: 12 cm šířka: 5 cm

Parametry produktu CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave

  • Název: CHICCO Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave
  • Cena: 559 Kč
  • Výrobce: Chicco
  • EAN: 8058664124954
  • Barva: šedá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce