CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish zelená ryba Canpol Babies

CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish zelená ryba

1090 CZK Kč

Trendy CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish zelená ryba od originálního výrobce Canpol Babies - tento hit seženete za skvělou cenu 109 Kč0 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 5903407561516
Do obchodu

Popis

Canpol Babies

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish zelená ryba s proslulou značkou Canpol Babies - toto zboží si můžete nechat doručit levně za 109 Kč0 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Koupací teploměr slouží ke kontrole teploty vody připravované koupací lázně malého dítěte. Je přesný, spolehlivý s dobře čitelnou stupnicí. K měření teploty se používá obarvený alkohol/petrolej – podle šarže výrobku. Trubička teploměru je bezpečně zapuštěna v těle teploměru tak, aby se k ní dítě nedostalo. Upozornění! Doporučená teplota koupací lázně malého dítěte se pohybuje mezi 32 – 37°C a je na teploměru označena symbolem smějící se tváře. Teplota označená sněhovou vločkou je příliš nízká a teplota označená sluníčkem příliš vysoká.

Parametry produktu CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish zelená ryba

  • Název: CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish zelená ryba
  • Cena: 109 Kč0 CZK
  • Výrobce: Canpol Babies
  • EAN: 5903407561516
  • Barva: zelená
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce