CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish tyrkysová ryba Canpol Babies

CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish tyrkysová ryba

1090 CZK Kč

Jasný hit, CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish tyrkysová ryba co odebíráme od výrobce Canpol Babies - tento hit můžete pořídit extra levně za 109 Kč0 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 5901691826380
Do obchodu

Popis

Canpol Babies

Jakostní CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish tyrkysová ryba populárního výrobce Canpol Babies - tento artikl nakupujte ve výprodejové akci za 109 Kč0 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Neplaťte jinde víc než musíte.

Koupací teploměr slouží ke kontrole teploty vody připravované koupací lázně malého dítěte. Je přesný, spolehlivý s dobře čitelnou stupnicí. K měření teploty se používá obarvený alkohol/petrolej – podle šarže výrobku. Trubička teploměru je bezpečně zapuštěna v těle teploměru tak, aby se k ní dítě nedostalo. Upozornění! Doporučená teplota koupací lázně malého dítěte se pohybuje mezi 32 – 37°C a je na teploměru označena symbolem smějící se tváře. Teplota označená sněhovou vločkou je příliš nízká a teplota označená sluníčkem příliš vysoká.

Parametry produktu CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish tyrkysová ryba

  • Název: CANPOL BABIES Teploměr koupací Fish tyrkysová ryba
  • Cena: 109 Kč0 CZK
  • Výrobce: Canpol Babies
  • EAN: 5901691826380
  • Barva: modrá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce