CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou růžové Canpol Babies

CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou růžové

54.90 CZK Kč

Vynikající CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou růžové od značky Canpol Babies - tento produkt objednáte za úžasnou cenu 54.90 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 5903407028101
Do obchodu

Popis

Canpol Babies

No tak tohle je gól: CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou růžové od kvalitního výrobce Canpol Babies - tento produkt doručujeme za jedinečnou cenu 54.90 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset korun českých nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Zakulacené tvary minimalizují možnost poranění při stříhání nehtů dítěte. Z bezpečnostních důvodů doporučujeme stříhat dítěti nehty v době, kdy spí, vyhnete se tím riziku nečekaného pohybu dítěte. Udržujte v čistotě. Myjte pod tekoucí vodou dětským mýdlem, důkladně osušte. Upozornění! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

Parametry produktu CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou růžové

  • Název: CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou růžové
  • Cena: 54.90 CZK
  • Výrobce: Canpol Babies
  • EAN: 5903407028101
  • Barva: růžová
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce