BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Black Bugaboo

BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Black

4034 Kč

Oblíbený produkt BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Black s jakostní značkou Bugaboo - tento artikl je tady pro vás v neopakovatelné akci za 4034 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8717447125631
Do obchodu

Popis

Bugaboo

Vaše možnosti obohacující BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Black od předního výrobce Bugaboo - tento artikl musíte mít s unikátní slevou za 4034 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Bugaboo Donkey3 pro dvě děti. Rozšiřovací set vám umožní přeměnit kočárek Bugaboo Donkey3 pro jedno dítě na verzi pro dvě děti, a to jak pro sourozence (verze Duo), tak i pro dvojčata (verze Twin). Stačí pouze teleskopicky rozšířit podvozek kočárku a nasadit na něj příslušné části rozšiřovacího setu. Rozšiřovací set pro kočárek Bugaboo Donkey3 obsahuje: rám sportovní sedačky / hlubokého lůžka madlo potažené luxusní eko kůží výztuže sluneční stříšky Donkey pro sourozence (Duo) Bugaboo Donkey3 Duo je vhodný, pokud budete v kočárku vozit dvě různé staré děti, a to buď jedno v hluboké korbě a druhé ve sportovní sedačce nebo obě děti ve sportovní sedačce. Chcete-li kočárek Donkey3 změnit na kočárek pro sourozence, je nutné mít: pokud si sami sestavujete celý kočárek: základní set Donkey3, základní potahy, 2× sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky pokud doplňujete kompletní kočárek: kompletní kočárek, sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky Donkey pro dvojčata (Twin) Bugaboo Donkey3 Twin je určen pro dvojčata, přičemž jsou obě v hluboké korbě a později ve sportovní sedačce. Pokud máte dvojčata, pak je nutné pořídit si: pokud si sami sestavujete celý kočárek: základní set Donkey3, základní potahy, 2× sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky, hluboké lůžko pokud doplňujete kompletní kočárek: kompletní kočárek, sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky, hluboké lůžko

Parametry produktu BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Black

  • Název: BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Black
  • Cena: 4034 Kč
  • Výrobce: Bugaboo
  • EAN: 8717447125631
  • Barva: černá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce