BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu Bugaboo

BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu

4034 Kč

Jasný hit, BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu od populárního výrobce Bugaboo - tento produkt posíláme s neuvěřitelnou slevou za 4034 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8717447125624
Do obchodu

Popis

Bugaboo

Jasný hit, BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu se známou značkou Bugaboo - tento hit snadno najdete za téměř velkoobchodní cenu 4034 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Naplníte-li košík zbožím nad patnáctset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Bugaboo Donkey3 pro dvě děti. Rozšiřovací set vám umožní přeměnit kočárek Bugaboo Donkey3 pro jedno dítě na verzi pro dvě děti, a to jak pro sourozence (verze Duo), tak i pro dvojčata (verze Twin). Stačí pouze teleskopicky rozšířit podvozek kočárku a nasadit na něj příslušné části rozšiřovacího setu. Rozšiřovací set pro kočárek Bugaboo Donkey3 obsahuje: rám sportovní sedačky / hlubokého lůžka madlo potažené luxusní eko kůží výztuže sluneční stříšky Donkey pro sourozence (Duo) Bugaboo Donkey3 Duo je vhodný, pokud budete v kočárku vozit dvě různé staré děti, a to buď jedno v hluboké korbě a druhé ve sportovní sedačce nebo obě děti ve sportovní sedačce. Chcete-li kočárek Donkey3 změnit na kočárek pro sourozence, je nutné mít: pokud si sami sestavujete celý kočárek: základní set Donkey3, základní potahy, 2× sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky pokud doplňujete kompletní kočárek: kompletní kočárek, sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky Donkey pro dvojčata (Twin) Bugaboo Donkey3 Twin je určen pro dvojčata, přičemž jsou obě v hluboké korbě a později ve sportovní sedačce. Pokud máte dvojčata, pak je nutné pořídit si: pokud si sami sestavujete celý kočárek: základní set Donkey3, základní potahy, 2× sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky, hluboké lůžko pokud doplňujete kompletní kočárek: kompletní kočárek, sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky, hluboké lůžko

Parametry produktu BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu

  • Název: BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu
  • Cena: 4034 Kč
  • Výrobce: Bugaboo
  • EAN: 8717447125624
  • Barva: stříbrná
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce