BREVI Židlička jídelní BFUN s hrazdičkou - žlutá Brevi

BREVI Židlička jídelní BFUN s hrazdičkou - žlutá

43700 CZK Kč

Dnes je tady pro vás BREVI Židlička jídelní BFUN s hrazdičkou - žlutá co nám vyrábí Brevi - tento produkt máte po jednoduché objednávce při likvidaci skladu za nepřekonatelných 4370 Kč0 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8011250279407
Do obchodu

Popis

Brevi

Top produkt, BREVI Židlička jídelní BFUN s hrazdičkou - žlutá od producenta Brevi - tento produkt dodáváme při právě probíhající akci za 4370 Kč0 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost.

B.Fun je multifunkční exkluzivní židle, která umožňuje rodičům pohodlné krmení dítěte od narození až po jedení při společném stole. V první fázi od narození do 6 měsíců díky speciální měkké vložce a 5-bodovému bezpečnostnímu pásu lze miminko pohodlně krmit. V poloze židle – lehátko (sklopena opěrka na záda a zvednutá opěrka na nohy) navíc umožňuje děťátku ležet ve správné pozici a bezpečně spát nebo hrát si s krásnými barevnými hračkami vydávajícími zvuky, které ho zaujmou a podporují jeho rozvoj. Hračky jsou upevněny na odnímatelné hrazdičce a lze je odepnout. Ve druhé fázi od 6 do 12 měsíců se stolička používá jako multifunkční vysoká židle na krmení a hraní. Děťátko se na odnímatelném podnose krmí, nebo se na něm může hrát. Kvůli jednoduchému vyčištění má podnos dvě na sobě položené části. Podnos se vysouvá do 3 poloh. Lze jej zcela odejmout a připevnit na zadní část židle. Opěrka na záda a opěrka na nohy mají 3 polohy sklápění podle potřeb dítěte. Ve třetí etapě od 12 měsíců lze židli snížit a používat ji jako židli ke stolu pro společné stolování nebo na hraní a odpočinek. Opěrky na ruce, které jsou zároveň úchytem na tác k jídlu, se mohou vyklopit aby děťátku nepřekážely. Mezi nohy židle se navíc může uchytit síťka sloužící k uložení hraček. Sklopená zabírá méně než polovinu prostoru, který zaberou složené tradiční vysoké židle. Židle je vhodná pro děti od 6 měsíců do 3 let, maximálně do 15 kg. Rozměry a specifikace: nosnost: 15 kg rozměry rozložené židle: 64 × 85 × 93–108 cm rozměry složené židle: 64 × 31 × 105 cm hmotnost: 11 kg

Parametry produktu BREVI Židlička jídelní BFUN s hrazdičkou - žlutá

  • Název: BREVI Židlička jídelní BFUN s hrazdičkou - žlutá
  • Cena: 4370 Kč0 CZK
  • Výrobce: Brevi
  • EAN: 8011250279407
  • Barva: žlutá
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce