BOTANICA by AIR WICK tekutá náplň do elektrického přístroje Exotická růže a africká pelargónie DUO 1 Airwick

BOTANICA by AIR WICK tekutá náplň do elektrického přístroje Exotická růže a africká pelargónie DUO 1

169.90 CZK Kč

Unikátní BOTANICA by AIR WICK tekutá náplň do elektrického přístroje Exotická růže a africká pelargónie DUO 1 oblíbené značky Airwick - tento produkt obchodujeme levně za 169.90 CZK. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5999109541147
Do obchodu

Popis

Airwick

Jakostní BOTANICA by AIR WICK tekutá náplň do elektrického přístroje Exotická růže a africká pelargónie DUO 1 s pečetí kvality Airwick - tento hit pořídíte s úžasnou cenovkou 169.90 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Náplň do elektrického přístroje, která váš domov provoní růží a exotickými dálkami v podobě afrických muškátů. Tato vůně pochází z edice Botanica by Air Wick a obsahuje přírodních ingredience z exotických míst po celém světě, které jsou získávány zodpovědným způsobem k naší planetě. Intenzitu vůně je možné regulovat a přizpůsobit ji vaší aktuální náladě. Podle stupně nastavení vás pak aroma bude těšit až 75 dní.

Parametry produktu BOTANICA by AIR WICK tekutá náplň do elektrického přístroje Exotická růže a africká pelargónie DUO 1

  • Název: BOTANICA by AIR WICK tekutá náplň do elektrického přístroje Exotická růže a africká pelargónie DUO 1
  • Cena: 169.90 CZK
  • Výrobce: Airwick
  • EAN: 5999109541147
  • Barva: fialová
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce