BABY EINSTEIN Dřevěný mini klavír Magic Touch HAPE 3m+ Baby Einstein

BABY EINSTEIN Dřevěný mini klavír Magic Touch HAPE 3m+

3980 CZK Kč

Jakostní BABY EINSTEIN Dřevěný mini klavír Magic Touch HAPE 3m+ co bereme od značky Baby Einstein - tento produkt prodáváme za hustou cenu 398 Kč0 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 074451120082
Do obchodu

Popis

Baby Einstein

Oblíbený produkt BABY EINSTEIN Dřevěný mini klavír Magic Touch HAPE 3m+ kvalitní značky Baby Einstein - tento artikl je tady pro vás výhodně za 398 Kč0 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než patnátset korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Nechte miminko objevovat kouzlo hudby pomocí Magic Touch Mini Piano od Baby Einstein. Toto mini piano je vybaveno stejnou technologií Magic Touch jako větší verze. S jemným dotykem malých prstíků se spustí největší hudební koncert. Klavír Magic Touch je ideálním způsobem, jak zavést děťátko do světa hudby. Inovativní dřevěné klavírní klávesy nefungují klasickým způsobem, ale s dotekem teplých prstů samotných. Piano umožňuje dětem 2 režimy hry, a to vytvořit si vlastní písně nebo spustit sérii klasických melodií. Tato přenosná hračka, která je malá, ale mocná, podporuje rozvoj jemných motorických schopností, když dítě praktikuje kroucení barevných kroužků. Hračky jsou vyrobeny ve spolupráci s Hape. Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět. Vlastnosti: technologie Magic Touch 2 režimy hry, které může děťátko zkoumat jednouše si ho může děťátko vzít všude na cesty vyžaduje 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení vhodná pro děti od 3m+ Rozměry produktu: 11,7 cm x 2,5 cm x 11,2 cm

Parametry produktu BABY EINSTEIN Dřevěný mini klavír Magic Touch HAPE 3m+

  • Název: BABY EINSTEIN Dřevěný mini klavír Magic Touch HAPE 3m+
  • Cena: 398 Kč0 CZK
  • Výrobce: Baby Einstein
  • EAN: 074451120082
  • Barva:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce